szántó (2 tétel)
textilipar
balaton bonbonier
ezüst férfigyűrű
kőbányai porcelánok
falu rézkarc
ezüst 500ft
kerényi szobor
ezüst nyaklánc 55cm
tyúkos festmény
fradi porcelán
kakasos kancsó
turmalin köves
kancsó fonott fülű
1 frank 1948
régi karácsonyi fényfüzér
richard strauss
komód restaurált
zsolnay extra ritka
esküvői fejdísz
szent istván doboz
unicumos fém doboz
fotel felújítva
fehér kalocsai terítő
pipacsvirág
arany fülbevaló 18