dohányzóasztal (1 tétel)
Gyufatartó dekoratív famunka, dohányzóasztal vagy íróasztal kellék 5,5 x 4 cm szép , hibátlan állapo
790 HUF
2.18 USD
pajzspecsétes tányér
alföldi porcelán virslis
erste
szánthómária
csehszlovák karácsonyfa dísz
textima varrógép
tamás szekszárd
bécsi könyvszekrény
jozef hanula
8 karátos aranyékszer
kalmár márton
murano sommerso
zsolnay háló
royal balmoral
sármány béla
schiller gejza
fekete függöny
hímzett vászon terítő
brüsszeli 60 x 80 cm
fásítás
ceyloni
sérült asztal
ültetőkártya
kassai antal
zsolnay tervrajz