németh (10 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 12:50
11.000 HUF
30.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 13:06
4.990 HUF
14.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 20:55
4.000 HUF
11.24 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 16:31
9.500 HUF
26.70 USD
NÉMETH MARIKA OPERETT ÖRÖK PRIMADONNA ALÁÍRT SZINEZETT JELZETT FOTÓ 1963 + FARAGOTT ARANYOZOTT KERET
49.800 HUF
139.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:29
12.000 HUF
33.72 USD
12.000 HUF
33.72 USD
22.500 HUF
63.23 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 09:02
850 HUF
2.39 USD
Feltöltve: 2023. okt. 11. 19:09
6.500 HUF
18.27 USD
kristály palack
bronz keret
pogány lajos
barokk mintás
porcelán csupor
pincekulcs
1939
zsolnay pannónia
reggeli
páncélos
titanit
horgolt asztalterítő
vörösréz váza
aquincumi törpe
porcelán poháralátét
műanyag tálca
enamel
1937
műterem
ónémet könyvespolc
eladás
régi üveg karácsonyfadísz
zsolnay mártásos
tünde
debreczen