mini (2 tétel)
mid century tükör
hónapos
enoch wedgwood
grantner jenő
porcelán fogó
paraszting
empire bútor
der
kispuska
barolac
dohnal
tűzi aranyozott
100 forint 1981
neoreneszánsz bútor
szamosújvár
bodrogkeresztúri fiú
bakhtiari
jelzett kerámia
eton herend
erd��
édesvízi gyöngysor
cook
salamon györgy
györgyey zsuzsa
herendi szerelmes