1991 (1 tétel)
aranyozott zsolnay
göcseji
karnevál
zsolnay antik tányér
egyetem
pető csenge
tölgyessy artúr
intarziás kép
vas oszlop
pataki jános
videoton tv
porcelán nyuszi
kéri imre
hirsch
kispest honvéd
göcsey
periszkóp
női blúz
m szűcs ilona
óradísz
garányiné staindl katalin
kalocsai falitányér
szilvássy pál
váza lámpa
vef 206