1977 (0 tétel)
siegel
mezőgép
empire ezüst
bronz fácán
teremtés
book
hévízszentandrás
ferenc józsef 5 korona
nemzetőr
zöld kővel ezüst
régi nyuszi
céhkorsó
ezüst schilling
szocreál szobor
filla
herendi olimpia
karcagi fátyol
kovács margit fonó
köpőcsésze
dúsan aranyozott
incze istván
ens fecske
szőnyi rézkarc
dugonics
sanssouci