magyar pénz (0 tétel)
elegáns
2 forint 1966
jelzett kerámia
arany gyűrű brill
popp
adó vevő
szerpentin
falikaspó
abstract
kossuth 2 forint
japán akvarell
borjúbőr
jolán
alföldi bögrék
fa karkötő
1983
celesztin
páfrányos
arany női karlánc
dombornyomott üveg
14 karátos gyűrű
turista egyesület
mázas kancsó
balerina cipő
katona áron