huszár (2 tétel)
raktár
greek
royal crown derby
orosz lakk doboz
lengyel zsolt
fátyol üveg váza
horgolt baba
szabász
antik zsolnay asztalközép
puppen
borotva készlet
modern ezüst gyűrű
milói
aranyozott falióra
erdélyi bokály
zsolnay vajtartó
uhrin
ezüst korall gyűrű
halas csendélet
pusztai lászló
sajó gyula
ezüst kenguru
intarziás tálca
illatgyertya
erdélyi ferenc