repülőgép (2 tétel)
dezső miklós
régi évszámos
ganz tábla
radnaijozsef
adeline
art deco sérült
ezüst 1kg
életem picassoval
zsolnay eozin pipacsos váza
natalini
konfár gyula tájkép
murano sommerso
drasche lány tállal
lhassza
lancel
sárkányölő szentgyörgy
korcsek jános
wasungen
angyalos csillár
asztalosi gyula
alföldi porcelán tányérok saturnus
geróts sándor
rl
aranyozott gránát
komód restaurált