láncing
1949 20 forint
6 krajcár
iroda szék
dobrovits
retro figura
hollóházi tálca
játék bútor
19 századi
enciklopédia
empire komód
vászon zsák
szász endre falitányér
horgolt ágyterítő
juta
arany ezüst
herendi viktória tál
vas vasaló
fal
ezüst evőeszköz készlet
kukán
könyv gyűjtemény
puding forma
prohászka ottokár
10000 pengő