orosz arany (0 tétel)
21k
opalit karkötő
klimaj györgy
ezüst férfigyűrű
alföldi mokka
színezett képeslap
sz kárpáty
thonet szék jelzett
vízöntő medál
vidám parki
oszlopkályha
dovbysh
i ivh
régi karácsonyfa dísz szódásüveg
aranyozott tányérok
alföldi zöld magyaros
1963 október
schwer lajos
sörnyitó figura
aran medál
m náray
jézusos festmény
víg özvegy
reklám tükörkép
kocsma szék