csepel (3 tétel)
égig erő fa 2000
herendi viktória mintás körmös
angyalos óra
középcímer
shopping
üveg tetővel
likőrösüveg tálca
viktoriánus porcelán
j kohn
1 9 ct
karácsonyfa dísz csillám
auerhahn
guns roses
antik perzsa ezüst
zsolnay kaspó virág
fanta alkony istván
sörnyitó figura
sérült fischer
zsolnay mélytányér barackvirágos
pompadour levestál
hertay mária rézkarc
szalámis villa
ráth végh istván
figurás zománcos
1 euro monaco