1 tétel
bizsu egyben
rézi
bécsi barokk komód
régi hátizsák
zománc ezüst
üveg csibe
muránói gyertyatartó
csíksomlyó
kézimunka könyv
jelzett faragás
márvány mellszobor
mucsi zoltán
ebvédjegy
herendi indiai váza
kenya
intarziás dohányzóasztal
vef
gyűjtői
hamadan
zsolnayi
patkolt tojás
eötvös lóránd
vessző fotel
mondia
2 fillér 1930