mid century (3 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 08. 11:04
49.900 HUF
137.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 20:54
29.900 HUF
82.62 USD
Feltöltve: 2023. júl. 21. 12:35
22.000 HUF
60.79 USD
vízhordó
üveg vizeskancsó
arató korsó
csigatészta készítő
pillangó porcelán
karperec férfi
gobelin tálca
tamaris
polcos
zenélő asztal
zsolnay csíkos
lutra
tonett asztal
jelzett bizsu
kávé hollóházi
zsolnay búzavirágos készlet
hilton
retesz
aranyozott bankjegy
5 forint 1988
vöröskeresztes
fürdőző
angyalkás
art deco mennyezeti lámpa
szélkakas