majom (1 tétel)
szív gyűrű
képeslap kutya
tus akvarell
vászon ing
szőnyeg sérült
kapu kilincs
dettár györgy
hangya üveg
milford
tatra asztal
70 éves
komód tükörrel
ezüsttömb
herendi porcelán bonbonier
fátyolüveg váza
krajcáros
színes kávés
charles
intarziás kisasztal
oratorony
kangxi
karácsonyi betlehem
szíriai
zománcozott szűrő
indián cent