model (3 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 29. 14:29
4.000 HUF
11.21 USD
ovális keretben
dali litográfia
kínáló porcelán tál
tiffany lámpa búra
keleti baba
alföldi barackvirág
ezüst leveses
akt férfi bronz
vasalat pánt
gömb üveg búra
8 ágú csillár
fodros tányér
osiris
vasaló kéményes
kt
berlini fal
ajka porcelán
bakelit tárcsás telefon
népi kerámia tányér
1986 forgalmi sor
fa ládika
szirmay
herendi magyaros
egyéb régiség
hollóházi hajnalka tányér