festmény keretben (1 tétel)
Lejárat: 4 nap 23 óra0 licit
16.000 HUF
45.03 USD
faragott elefánt
alföldi kompótos tálka
ruhás
hajasbaba
leülő
karácsonyi fémdoboz
flavio poli
kabinet szekrény
hencz
karácsonyi porcelán
szoknyás
szerpentin
lolita
aranyozott ezüst medál
gusztáv
eton herend
bányász korsó
építőelem
20 penny
tek
ibolyás csupor
skf
neobarokk puff
gy riba jános
opál köves fülbevaló