Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

További opciók ...
Hordozó

További opciók ...

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

art deco (447 tétel)
1. oldal / 8

18.000 HUF 50.70 USD
Intarzia kép, fa, 15 x 20 cm-es nagyságú, gyűjtőknek. -40% Intarzia kép, fa, 15 x 20 cm-es nagyságú, gyűjtőknek.
40.000,-
24.000 HUF 67.59 USD
Portré, tus, papiron, XX. század eleji, magyar, 20 x 25 cm-es -40% Portré, tus, papiron, XX. század eleji, magyar, 20 x 25 cm-es
40.000,-
24.000 HUF 67.59 USD
Bőr kép, keretben, 32 x 25 cm-es ló ábrázolás, régi. -40% Bőr kép, keretben, 32 x 25 cm-es ló ábrázolás, régi.
20.000,-
12.000 HUF 33.80 USD
Italo Zetti tus rajza, art deco, 9 x 13 cm-es nagyságú. -40% Italo Zetti tus rajza, art deco, 9 x 13 cm-es nagyságú.
85.000,-
51.000 HUF 143.64 USD
Linometszet, szines, antik, keretben, 25 x 21 cm-es. -40% Linometszet, szines, antik, keretben, 25 x 21 cm-es.
8.000,-
4.800 HUF 13.52 USD
XX. századi metszet, francia, szignált, 18 x 30 cm-es. -40% XX. századi metszet, francia, szignált, 18 x 30 cm-es.
20.000,-
12.000 HUF 33.80 USD
Franz X. Wolf szines fametszete, 49 x 28 cm-es. 0279 -40% Franz X. Wolf szines fametszete, 49 x 28 cm-es. 0279
140.000,-
84.000 HUF 236.58 USD
Pörge Gergely grafikája, 40 x 27 cm-es nagyságú, keretben. -40% Pörge Gergely grafikája, 40 x 27 cm-es nagyságú, keretben.
90.000,-
54.000 HUF 152.09 USD
XX. századi magyar művész, tus, vegyestch, festmény, 40 x 26 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, tus, vegyestch, festmény, 40 x 26 cm-es nagyságú.
38.000,-
22.800 HUF 64.21 USD
XX. század eleje, szines nyomat, 25 x 20 cm-es. -40% XX. század eleje, szines nyomat, 25 x 20 cm-es.
15.000,-
9.000 HUF 25.35 USD
Bárdy szignóval tus rajz, Budapest, 33 x 24 cm-es. -40% Bárdy szignóval tus rajz, Budapest, 33 x 24 cm-es.
25.000,-
15.000 HUF 42.25 USD
XX. század eleje, magyar festő tusrajza, férfi portré, 23 x 30  cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő tusrajza, férfi portré, 23 x 30  cm-es
20.000,-
12.000 HUF 33.80 USD
Kmetty jelzéssel tusrajz, papiron, 65 x 45 cm-es. 0244 -40% Kmetty jelzéssel tusrajz, papiron, 65 x 45 cm-es. 0244
90.000,-
54.000 HUF 152.09 USD
Kiskun Ferenc, tempera, papiron portré. 44 x 61 cm-es.  0251 -40% Kiskun Ferenc, tempera, papiron portré. 44 x 61 cm-es.  0251
30.000,-
18.000 HUF 50.70 USD
Kiskun Ferenc, tempera, papiron portré. 44 x 61 cm-es.  0249 -40% Kiskun Ferenc, tempera, papiron portré. 44 x 61 cm-es.  0249
30.000,-
18.000 HUF 50.70 USD
8.000,-
4.800 HUF 13.52 USD
Intarziás fa kép, 70 x 57 cm-es nagyságú,lakberendezéshez . -40% Intarziás fa kép, 70 x 57 cm-es nagyságú,lakberendezéshez .
30.000,-
18.000 HUF 50.70 USD
Art deco akt, tus, papiron, 20 x 30 cm-es nagyságú.szignált -40% Art deco akt, tus, papiron, 20 x 30 cm-es nagyságú.szignált
70.000,-
42.000 HUF 118.29 USD
Kiskun Ferenc, tempera, papiron portré. Ferencvárosi Torna Club 44 x 61 cm-es.  0250 -40% Kiskun Ferenc, tempera, papiron portré. Ferencvárosi Torna Club 44 x 61 cm-es.  0250
30.000,-
18.000 HUF 50.70 USD
Linometszet, szines, antik, keretben, 15 x 8 cm-es. -40% Linometszet, szines, antik, keretben, 15 x 8 cm-es.
8.000,-
4.800 HUF 13.52 USD
XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0259 -40% XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0259
140.000,-
84.000 HUF 236.58 USD
Benyovszky jelzéssel akvarell, 40 x 55 cm-es nagyságú, gyűjtőknek.0289 -40% Benyovszky jelzéssel akvarell, 40 x 55 cm-es nagyságú, gyűjtőknek.0289
110.000,-
66.000 HUF 185.88 USD
Schobert Erik akvarellje Rothenburg 1939. 60 x 44 cm-es. 0282 -40% Schobert Erik akvarellje Rothenburg 1939. 60 x 44 cm-es. 0282
90.000,-
54.000 HUF 152.09 USD
XX. század eleji eleji tus rajz, rohamozó lovasok, 29 x 18 cm-es -40% XX. század eleji eleji tus rajz, rohamozó lovasok, 29 x 18 cm-es
120.000,-
72.000 HUF 202.78 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, tus, 48 x 38 cm-es, szignált. 0317 -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, tus, 48 x 38 cm-es, szignált. 0317
80.000,-
48.000 HUF 135.19 USD
XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0256 -40% XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0256
140.000,-
84.000 HUF 236.58 USD
Beethoven portré, tus, papiron,  14 x 23 cm-es,keretben. -40% Beethoven portré, tus, papiron,  14 x 23 cm-es,keretben.
30.000,-
18.000 HUF 50.70 USD
Poór szignóval , tus, papiron, 16 x 20 cm-es nagyságú. -40% Poór szignóval , tus, papiron, 16 x 20 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.70 USD
Bárdy szignóval tus rajz, Budapest, 33 x 24 cm-es -40% Bárdy szignóval tus rajz, Budapest, 33 x 24 cm-es
8.000,-
4.800 HUF 13.52 USD
Rézkarc – 3 db - jelzett -25% Rézkarc – 3 db - jelzett
Feltöltve: Tegnap, 08:49
20.000,-
15.000 HUF 42.25 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 21:19
32.000 HUF 90.13 USD
29.900 HUF 84.21 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 19:00
9.500 HUF 26.76 USD
Herzendorfer László : Falikép INTARZIA terv -25% Herzendorfer László : Falikép INTARZIA terv
Feltöltve: 2024. máj. 19. 18:19
30.000,-
22.500 HUF 63.37 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 16:09
45.000 HUF 126.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 07:41
12.000 HUF 33.80 USD
60.000 HUF 168.99 USD
19.800 HUF 55.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 11:24
16.000 HUF 45.06 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 15:06
59.000 HUF 166.17 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 10:11
50.000 HUF 140.82 USD
Réti: Art deco félakt -20% Réti: Art deco félakt
Feltöltve: 2024. máj. 13. 18:40
99.900,-
79.920 HUF 225.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 17:38
12.000 HUF 33.80 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 17:36
4.000 HUF 11.27 USD
24.000 HUF 67.59 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 15:21
55.000 HUF 154.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 13:51
99.000 HUF 278.83 USD
8.000 HUF 22.53 USD
8.000 HUF 22.53 USD
Eladva: 2024. máj. 08. 13:41
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:02
5.000 HUF 14.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:17
39.000 HUF 109.84 USD
60
1 2 3 4 5 ... 8
Ugrás erre az oldalra: