egri (2 tétel)
mészáros jenő
teadoboz
victorinox
bőrmellény
zsuzsu
herendi csipkebogyó tányér
hollóházi csupor
kobalt
menyasszonyi
sárospatak
indiai ékszer
biszkvit porcelán
ezüst karóra női
századfordulós
szász károly
gerzson
porcelán cipő
balla géza
zsolnay galamb
óra doxa
egressy
népviseletes baba
intarziás vitrin
francia bulldog
fűszertartó fiók