military (0 tétel)
kínai rizs tál
24 karátos aranyozott bankjegy
dekanter dugóval
kép réz keretben
vadász kínáló
ismeretlen fest
korn
szovjet lakk doboz
ezüst 500 forintos
et d
restaurált darab
nullás
dr márta ferenc
nyaral
antikf üggöny
brilles antik fehérarany
porcelán tányérkészletek
női 62 ezüst gyűrű
bruckner valéria
10 peng 1926
antik játék busz
200 forintos fa
vintage kiöntő
vastagfal
szecessziós ezüst cukordoboz