1870 (11 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 08:40
85.000 HUF
233.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
80.000 HUF
220.15 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
55.000 HUF
151.35 USD
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.14 USD
Feltöltve: 2023. jún. 19. 14:31
110.000 HUF
302.71 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 10:56
75.000 HUF
206.39 USD
Feltöltve: 2023. máj. 22. 07:09
14.000 HUF
38.53 USD