biedermeier keret (4 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 09:52
5.000 HUF
13.89 USD
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
222.21 USD
Feltöltve: 2023. szept. 20. 12:17
8.000 HUF
22.22 USD
geiszler józsef
herendi só bors tartó
andersen legszebb
porcelán buddha
brother
jurassic park
ukraine
gomba izzó
fotótartó
hollóházi art deco kakas
román bélyeg
helsinki
karácsony terítő
ezüstözött sószóró
észak csillaga
lámpafoglalat
rosenthal csészealj
üvegtojás
retro fém asztali lámpa
bill pengő
réz kandalló óra
gstaindl
kovácsoltvas bortartó
fém rózsa
molnár géza