olvasó (35 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 10:13
38.500 HUF
107.03 USD
Jörgen Brockdorff-Nielsen (Dán művész) :Olvasó ember Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett,
5.000 HUF
13.90 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 15:16
14.900 HUF
41.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 10:19
15.900 HUF
44.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 17:28
250.000 HUF
694.98 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:29
15.000 HUF
41.70 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:49
5.500 HUF
15.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:48
8.800 HUF
24.46 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:51
12.400 HUF
34.47 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
16.000 HUF
44.48 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
133.44 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:56
25.000 HUF
69.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 07. 22:38
6.500 HUF
18.07 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 21:25
8.800 HUF
24.46 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 11:36
34.500 HUF
95.91 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 09:10
11.500 HUF
31.97 USD