vas kút (1 tétel)
kart
ezüst négyzet
szent istván terem
ültetőkártya
lichte oroszlánfejes kaspó
gorka jelzett
palecek
opál ékszerszett
elefántos ékszer
lemez csirke
retro hóember karácsonyfadísz
767
rézkarc halász
lamettás
keszegi lászló
gablonz malom
ruha l
évszámos kerámia
zsákodi csiszér
cirkónia medál
drachma 1973
eskulits tamás
antik karácsonyi képeslapok
piros gyertyatartó
gránit 3db