1973 (23 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:26
9.500 HUF
26.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 17:58
48.000 HUF
132.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 15:55
450.000 HUF
1,238.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:38
10.200 HUF
28.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 16:09
12.000 HUF
33.03 USD
Nagy Ottó Sándor (1927-2013): Mell és lábvariáció, 1973, akt fotókollázs, zselatinos ezüst, 50*70 cm
48.000 HUF
132.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 01:41
55.000 HUF
151.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 01:40
55.000 HUF
151.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 20:43
35.000 HUF
96.33 USD
38.000 HUF
104.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 11:15
7.000 HUF
19.27 USD
Mary Habsch (1931-): Un instant ("Egy pillanat") 1973, litográfia, romantikus -teljes méret 30x34 cm
26.000 HUF
71.56 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 08:25
25.000 HUF
68.81 USD
Feltöltve: 2023. aug. 25. 16:06
18.750 HUF
51.60 USD
Feltöltve: 2023. máj. 04. 09:59
55.000 HUF
151.37 USD
venus
kapocs
aquincum akt
talp
újpest dózsa
ónémet polc
zsolnay csomag
hifitorony
herendi urnaváza
fábián rózsa
gránit pohár
latinovits
régi öngyújtó
házivászon
kacziány aladár
laborcz
tiszti tőr
mezei virágos
svájci bicska
napoleon szobor
gulyás tányér
alföldi cukortartó
fossil karóra
zsolnay szalonnázó juhász
retro fali