bocis (2 tétel)
motorolaj
tűzzománc tál
retro borotva
jelzett üveg
csőrike
vásárhelyi kováts
grace kelly
fa mozdony
állat figura
színész képeslap
intarziás dohányzóasztal
óra replika
smaragd karkötő
herendi csontos tányér
jelzett fa
victoria austria
komló
légiposta
aranyozott készlet
imaszék
csont doboz
pico
bélapátfalvi tányér
vizer júlia
2 forint 1958