ex libris (24 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:30
12.000 HUF
33.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:51
8.000 HUF
22.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:38
23.400 HUF
64.89 USD
15.000 HUF
41.59 USD
14.400 HUF
39.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 14:05
50.000 HUF
138.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 15:26
32.000 HUF
88.73 USD
Jörgen Brockdorff-Nielsen (Dán művész) :Olvasó ember Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett,
5.000 HUF
13.86 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 09:46
1.600 HUF
4.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
5.000 HUF
13.86 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:30
12.000 HUF
33.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:28
9.800 HUF
27.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
20.000 HUF
55.46 USD