johanna (1 tétel)
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.68 USD
1963 október
herend kávé készlet
akciós szőnyeg
mercedes modell
porcelán figurák egyben
ezüst férfigyűrű
szignós antik festmény
poljot ébresztős
képeslap sárospatak
antikf üggöny
csizmadia margit kerámia
opálköves arany fülbevaló
konyhai életkép
felszabadult
herendi porcelán kosár
porcelán szőlő
50 forint 2021
kancsó fonott fülű
alabástrom ékszerdoboz
agár wood
antonio canova
telefon központ
toledói ékszer
régiüveg
rl