Összes kategóriában
Téma
Hordozó
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

kakas (17 tétel)
Turi Endre - Nő kakassal - tűzzománc kép eredeti, jelzett, hibátlan Turi Endre - Nő kakassal - tűzzománc kép eredeti, jelzett, hibátlan
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
45.000 HUF 149.05 USD
Orosz húsvét- fa táblakép,falikép kakassal,tojással Orosz húsvét- fa táblakép,falikép kakassal,tojással
Fix áras termék
2.000 HUF 6.62 USD
Novák Mihály : Kék kakas, cianotípia Novák Mihály : Kék kakas, cianotípia
Fix áras termék

Novák Mihály : Kék kakas, cianotípia

Feltöltve: 2021. jan. 07. 11:17
20.000 HUF 66.24 USD
Tilles Béla (1932-2018): Kakasok - rézkarc, 1967 Tilles Béla (1932-2018): Kakasok - rézkarc, 1967
Alkuképes termék
9.750 HUF 32.29 USD