medgyessy ferenc (0 tétel)
1992 5000
ti sento
herendi tortatál
kerámia angyalka
rio
fazekas mihály
poema porcelán
dali litográfia
retro konyhaasztal
chat noir
török tál
borsos miklós rézkarc
kovácsoltvas kerti bútor
hollóházi porcelán kávéfőző
játszó
szalvéták
tábori józsef
balaton kulacs
fehér tea
20 as évek
fasold stauch
bolbáné széles magda
nagy lábas
fábri judit
bölcs bagoly