poster (1 tétel)
zsolnay ibolyás tál
aranyozott fülbevaló
mózes
kernstok károly
levélpapír
körmend
dohányzó készlet
lovag
gimes lajos
angol ezüst
szenteltvíz tartó
iparművészeti gyertyatartó
zászlócsúcs
krajcár 30
budapest rézkarc
2 fillér 1947
franck
tsz
szecessziós fülbevaló
antal irén
márvány gyertyatartó
1 pengő 1944
sidney sheldon
moholy nagy
csillaghegy