vass elemér (1 tétel)
Vass Elemér (1887-1957) Párizs,litográfia mappa,1927.
12 db aláírt,számozott litográfia.
119.000 HUF
328.76 USD
kakaó
déryné nagy
intarziás asztal
virágmintás
pipere tükör
hollóházi nyuszi
kew
fém tálca
ditmar urbach
zsolnay eosin
asztali lámpa párban
luzsicza
miksa
1926 2 fillér
kereszt fali
golyó
balett
richter
herendi falitál
szecessziós tálca
férfi karlánc
német juhász
szilágyi mária
békésszentandrási szőnyeg
faragott virágtartó