gallé (1 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
34.999 HUF
96.69 USD
nodding figura
macskaszemmel
dm
sp
antik szekrény restaurált
kerámia sütőformák
gyapjúszőnyeg kilim
10 peng 1926
régi zománcos kuglófsütő
antik pecsétnyomók
régi antik porcelánfejű
pólóing
dk
russ maci
1926 1 peng
alföldi aranyszegélyes mélytányér
rotring ceruza tikky
2000 forint bankjegy
rajz 1890
karácsonyfa mécses
órajárat
antik könyvek vallás
régi rajzos képeslap
asztali lámpa zöld búrával
merőkanál jelzett