Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
portré (47 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
349.69 USD
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
223.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 21:57
65.000 HUF
181.84 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:37
50.000 HUF
139.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 14:30
49.999 HUF
139.87 USD
Feltöltve: 2023. jún. 30. 15:15
48.000 HUF
134.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 11:57
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 12:12
29.999 HUF
83.92 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 09:22
26.000 HUF
72.74 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. okt. 20. 01:14
25.000 HUF
69.94 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 02:00
24.000 HUF
67.14 USD
Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron 1047
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
66.81 USD
Frida Kahlo - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
66.81 USD
Ablakban - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron Virág
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Figurativ, Portré
23.880 HUF
66.81 USD
Pofon - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Figurativ, Portré
21.880 HUF
61.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 21:30
19.000 HUF
53.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 21:12
14.500 HUF
40.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 19:38
10.000 HUF
27.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 02:00
9.800 HUF
27.42 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
szováta
csillár lánc
domború tükör
karácsony gömb
karácsonyi készlet
csészék herendi
hollóházi medve
simon jános
ezüst collier
retro mázas
innsbruck
gárdonyi géza
moto
szepes
zongoraláb
krasznahorkai
opálköves
100 forint 1975
zsolnay pompadour gyertyatartó
pengő 1943
25 cent
süteményes doboz
100000000 pengő
isis
ruhla zsebóra