tóth menyhért (1 tétel)
francia talpas pohár
német bakelit
desimone
capodimonte giuseppe armani
régi vászon festmény
iparművészeti dísztál
kisvakondos
glass vase
vulkán váza
tamtam óra
pál antik
meisseni porcelán étkészlet
4044241
molnár ilcsi
üvegreszelő
faragó miklós hollóházi porcelán
konyakos kristálypohár
zár szerkezet
bécsi bronz szobor
rézkarc halász
herend lux
tóbiás györgyné
alföldi porcelán tulipános
fülbevalók gyermek
diorámás karácsonyfadísz