hölgy (2 tétel)
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
220.21 USD
üveg pálca
masa
kulka
vígszínház
peridot ezüst gyűrű
evőeszköz díszdoboz
törpe karácsonyfadísz
zsolnay dobozka
18 k arany lánc
pasziánsz
porcelán pogácsás tál
karácsonyfa gyertya
karácsonyfadísz söröskorsó
karácsonyfa dísz sün
kerekes ferenc
ezüst 5ft
pauly
hímzett kardigán
báránygyapjú
75 éves
kutya nyomat
1974 március
vörös andrás
gyarmathy györgy
sorkövető