képkeret (1 tétel)
Intarzia kép, gyönyörű keretben, ajándéknak is kiváló dekoráció is, képkeret aranyozott. Alpesi táj?
herendi kanna
függöny kikötő
festmény badacsony
wunsiedel
éjjeliedény
balatoni emlék
bárca
plexi vitorlás
kajári gyula
chesterfield szék
fa nyúl
candino
kerámia asztali lámpa
400 napos óra
márvány óra
csővázas
rank
jaeger lecoultre
tóvári tóth istván
zárdamunka
linómetszet
thonet bárszék
kerámia gyertyatartó
utasellátós
sugár gyula