furcsa (1 tétel)
karácsonyfa dísz esernyő
antik gyermek fülbevaló
ehrlich
kerékpár lakat
köntös férfi
régi bélyegalbum
rubint péter
alföldi menza minta
aranyhaj
haaz
ékszertartó zenélő
zseb rádió
szász endre könyv
nagy falusi árpád
egér rézkarc
falvédő suba
aranyozott 2000
szudy nándor
alföldi berill
szőlőhegyen
seiko bullhead
vegyes ékszer
karácsonyfadísz vatta
kerekes ferenc
sörös plakát