anna margit (1 tétel)
sugár andor
olaj vászon festmény
vietnámi váza
enamel
zamat
aranyozott 200 forint
színházi plakát
márti
barokk mintás
retro távirányítós
drasche páva
oszlopos óra
zsolnay orchideás váza
bizsu antik
fekete korsó
verbilki
kudász emese
döbröczöni kálmán
szekrény láb
szán
csillagászati
retro búra
nyúl figura
porcelán tükör
kagylók