katona kiss ferenc (1 tétel)
ősi
aranyozott csillár
koloniál könyvespolc
király gábor
korda béla
üveg művész
öntvény kályha
görög mintás
marvel
szöllő
vietnámi váza
intarziás asztalka
barokk ülőke
amsterdam
nimcsevity
horoszkóp medál
vinum
perzsa ezüst
olasz tányér
kisbér
k u k
ezüst bedugós fülbevaló
hímzett kötény
vintage női karóra
rubin zoizit