makó (2 tétel)
zsolnay retro bögre
1 gulden
szivar doboz
kagyló ékszertartó
pot pourri
szecessziós majolika
glóbusz
japán akvarell
antik bokály
ágy takaró
borok
negyedütős óra
íróasztal provence
lametta
népi függöny
karácsonyi ház
móricz margit
zsolnay ritka váza
arany akvamarin
2000 forint millenium
uszály
aranyozott érmék
boeing
gobelin párnahuzat
bambusz bútor