keretek (3 tétel)
Folyóparti városrészlet hattyúkkal (színezett rézkarc kerettel, 38x46 cm) víz,tájkép,állat,természet
20.000 HUF
56.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 23:53
14.500 HUF
40.80 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 12:37
13.000 HUF
36.58 USD
vas kazetta
angol ezüst
kötött pulóver
menyhárt menyus tamás
arany 10 karátos
hollóházi színes
tiffany ékszer
werndl
orczy
rendfokozatok
herendi puttó
pénzbedobós
bizsu nyaklánc
török jános sérült
arany tükör
egymillió milpengő
mezei virágos
antik tányér herendi
tömör fa
kihúzható étkezőasztal
i világháborús
gyerek bútor
honti
dolgozó
aranyozott bankjegy