6 tétel
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
porcelán fejű
herendi bonbonier alj
herendi paon de peking
színes üveg váza
biedermeier polc
próba
hulk
1948 forint
sternberg
szamóca
fellner
ónémet fogas
kínáló öntöttvas
vezerornagy
kövér
zsolnay pompadour 2
uttörősip
szoborpár
rekord
réz intarziás
victor hugo
alföldi leveses csésze
billegő
speedmaster
zsolnay eozin nyaklánc