intarziás (1 tétel)
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
80.12 USD
boldogasszony
képkeret 70x100
kék komód
retro asztali óra
alföldi kávéscsésze
ritka játék
zsolnay tollazott teás
csíkos váza
zsolnay törött
zöld komód
gépfegyver
olaj mécses
friedland
illóolaj
brno
hummel szenteltvíztartó
ábrahám
kalapos hölgy
szabolcs vármegye
zsolnay kisplasztika
citrom facsaró
kovásznai
ágynemű huzat
cerruti
herendi vajtartó