intarzia (1 tétel)
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
79.94 USD
fekete korsó
összecsukható pohár
régi iratok
muránói kancsó
szabó ákos
semmelweis
zsolnay főzelékes
art deco ezüst karkötő
lichtenstein
kínai bölcs
ezüst hegedű
bronz kisplasztika
vámosi tamás
mamut
navaratna
lipicai
2 pengő 1944
géplámpa
bánszky sándor
keleti gusztáv
kántor kerámia
kövesdy
barna üveg
zsolnay birkózó medvék
tajvan