antik keret (1 tétel)
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
81.91 USD
thurmayer
bánovszky miklós
herendi apponyi tányér
art deco gyűrű
záborszky viola
kancsó fehér
gabi
damaszt terítő
margitay tihamér
friedrich gábor
pécsi pilch
mayer
ezüst karika fülbevaló
streamline
szövetkezet
bilpengő
szappanos istván
angol tál
jakab
10 ft
50 korona
hever
pipere tükör
id benedek
pénzcsipesz