cigi (0 tétel)
silent night
antik bibliák
rézkarc rézlemezen
flexaret fényképezőgép régi
alföldi virágmintás tálca
lámpa bázis
balladái
emlék negyed dolláros
zsolnay pillangómintás tálka
régi karácsonyfadísz búgócsiga
1944 március
porcelán alkotás
olvas
kispesti gránit tulipános
vintage kölni üveg uvegparfum
rotring csőtollkészlet
a biblia földje
locsol��kanna
meny�t
1926 1 peng
túlélők
szk
kodak 620
9 5 gyűrű
restaurált darab