dzsungel (0 tétel)
régi villanymotor
fehér kalocsai terítő
szentes béla
piko vasúti sín
ezüst karkötő zafír
kocsma szék
hullámos talpú
gyűrűtartó cipő
billenős tükör
folon
hollóházi hadik huszár
zafír női gyűrű
sérült asztal
eozin üveg
dunai táj
női bőr cipő 39
komód restaurált
istván hollóházi
gorka jelzett
gramofon motor
ganz tábla
gyönyörű szecessziós lámpa
koppány lászló
1973 április
porcelán figurák egyben