693 tétel
Intarzia kép, gyönyörű keretben, ajándéknak is kiváló dekoráció is, képkeret aranyozott. Alpesi táj?
Eladva: 2024. máj. 04. 08:51
Eladva: 2024. máj. 01. 16:36
Eladva: 2024. máj. 02. 08:34
Eladva: 2024. máj. 02. 08:34
Eladva: 2024. ápr. 29. 20:23
Eladva: 2024. ápr. 27. 15:29
Eladva: 2024. ápr. 26. 06:55
Eladva: 2024. ápr. 18. 16:29
Eladva: 2024. ápr. 18. 16:29
Eladva: 2024. ápr. 18. 17:37
Eladva: 2024. ápr. 16. 09:35
biedermeier tálaló
kolozsváry kamilló
patikai
zsolnay jelenetes
gipsz büszt
seltmann
bontatlan
muharos lajos
antik gyémánt
pagnossin
sütőforma
pletykás lányok
régi szemüveg
kisplasztika
aranygyűrű
riolit
pecsétgyűrű
vintage fülbevaló
ámos
diana
kapupánt
cukortartó bavaria
cseh váza
arató istván
bőrönd