fa keret (13 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 05. 10:20
30.000 HUF
82.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 12:05
15.000 HUF
41.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 12:03
45.000 HUF
124.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 11:58
40.000 HUF
110.51 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 20:04
17.000 HUF
46.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 13:32
18.000 HUF
49.73 USD
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.25 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 10:23
29.500 HUF
81.50 USD
Feltöltve: 2023. aug. 06. 20:59
12.999 HUF
35.91 USD
Feltöltve: 2023. máj. 25. 09:53
14.900 HUF
41.16 USD
vaszilij
tokaj hegyalja
zsolnay emeletes kínáló
panzer
szilvásy margit
vastag ezüst nyaklánc
teplánszky
árpád és az árpádok
menzamintás
régi gombok
pápai kerámia
vitorla
sztankó
orosz csésze
katona mici
ibolyás kancsó
tört arany
pöttyös könyv
aquincum gyertyatartó
kék virágos herendi
cipőpucoló
15 krajcár
szamosvári józsef
ősi lászló
100 forint 1974